logo         

O NÁS

Chata byla postavena v 50.letech minulého století pro účely rekreace. Dřevěná chata na zděných základech dlouhá léta vyhovovala požadavkům rekreantů. Po roce 1989 byla chata odkoupena do soukromých rukou. Bohužel nebyla pravidelně obývána a postupně chátrala.

V roce 2008 došlo ke změně majitele a začala tak nová éra. Postupně se začalo s rekonstrukcí chaty, dřevěná konstrukce byla nahrazena zděnou, došlo k zavedení vody do celého objektu. Byla vybudována příjezdová cesta přímo k chalupě, u cesty vzniklo soukromé parkoviště.

V současné době chata nabízí pohodlné ubytování pro 14 osob. Chata je rozdělena na dvě ubytovací části s odděleným sociálním zázemím a společnou kuchyní a je možno ji pronajmout odděleně. Pro tyto účely jsou k dispozici 1 čtyřlůžkový pokoj s manželskou postelí a dvoupatrovou postelí a 1 třílůžkový pokoj s manželskou postelí a palandou. K těmto pokojům přísluší koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC a sušárna uzpůsobená k sušení zimního vybavení. Obě ubytovací části s celkovou kapacitou 14 osob  jsou propojeny společenskou místností s velkou kuchyní.

Sportovní výbavu je možné odložit do uzamykatelných sklepních prostor. K dispozici je také velká terasa, zastřešený bazén, zastřešené venkovní posezení s venkovním grilem a udírnou. Pro děti je k dispozici velké zatravněné hřiště, pískoviště a připravujeme a dětské průlezky.

Samozřejmostí je přístup autem k chalupě pro naložení a vyložení věcí, parkování je zajištěno u příjezdové cesty na soukromém pozemku.


OTJhYTIw